درباره ما - Talileh

درباره ما

 خرید کالا از خارج کشور همواره دغدغه بسیاری از هموطنان عزیز بوده و روزبه روز بر این تقاضا افزوده می گردد. از زمان های قدیم بسیاری از شرکت های بازرگانی این امر را انجام می داده اند ولی با توجه به رشد روز افزون تکنولوژی و تولید کالاهای متنوع و ارائه آنها در وب سایت های مختلف، نیاز به شرکتی احساس می شود که مسئولیت خرید و تضمین برگشت کالای معیوب به فروشنده را برعهده گیرد.

هنگام خرید کالا از وب سایت های خارج از کشور مشکلات متعددی به وجود می آید که از جمله مهترین آنها: پرداخت با کارت اعتباری، برگشت کالا به فروشنده، ارسال نکردن کالا به ایران و زمان طولانی تحویل کالا می باشد. وجود شرکت معتبری که تمامی این مشکلات را برطرف گرداند از ضروریات جامعه بوده ولی متاسفانه در چند سال گذشته به رقم وجود شرکت هایی در زمینه خرید کالا از وب سایت های خارج کشور، هنوز مشکلات بسیاری وجود دارد که مشتریان مشتاق به خرید را منصرف می کند.

تلیله با استفاده از منابع انسانی و دفاتر خود در خارج از کشور، بهترین و مطمئن ترین شرکت جهت خرید کالا از وب سایت های خارجی می باشد. تضمین ارزان ترین قیمت، کمترین زمان ممکنه جهت تحویل کالا، برگشت رایگان کالا و تضمین برگشت پول از فروشنده متخلف از جمله مهمترین اقدامات تلیله برای خرید کالا از وب سایت های خارج از کشور می باشد. در تلیله می توانید براحتی کالای مورد نظر را جستجو کرده و با چند کلیلک ساده خرید خود را انجام داده و در بسیاری از موارد حداکثر ۱۵ روزه سفارش خود را درب منزل تحویل بگیرید. تلیله در اکثر نقاط جهان دارای دفاتر فعال می باشد و هموطنان عزیز می توانند بجز خرید از وب سایت های معتبر، خرید سنتی خود را نیز از طریق تماس با همکاران ما در کشور مدنظر انجام دهند. همچنین با توجه به این که بسیاری از مشتریان گرامی دارای منابع مالی در خارج از کشور می باشند، امکان استفاده از خدمات حمل بار بدون پرداخت هزینه کالا مقدور می باشد (یعنی مشتری تنها هزینه گمرک و حمل و نقل تا درب منزل را پرداخت می نماید).

کارمندان تلیله در خارج از کشور با سابقه چندین ساله در عرصه بازرگانی براحتی پاسخگوی نیازهای مشتریان گرامی می باشند. وجود دفاتر فیزیکی با کارمندان مجرب نیاز تمامی موسسات، شرکت ها و بنگاه های اقتصادی بزرگ را برطرف می نماید. هم اکنون تلیله در بیش از ۱۵ شهر دنیا دارای دفاتر فعال می باشد و انشاءالله روز به روز بر این دفاتر افزوده می گردد.