تلیله، نماینده رسمی خرید سایبر ماندی (cyber monday) از وب سایت فروشگاه اینترنتی آمازون (amazon)

تلیله، نماینده رسمی خرید سایبر ماندی (cyber monday) از وب سایت فروشگاه اینترنتی آمازون (amazon)

سایبر ماندی یا دوشنبه مجازی روزی است که تمام فروشگاه‌های اینترنتی جهان حراج‌های آنلاین خود را شروع می‌کنند. فروشگاه اینترنی تلیله، نماینده رسمی خرید سایبر ماندی (cyber monday) از وب سایت فروشگاه اینترنتی آمازون (amazon) در روز سایبر ماندی خواهد بود

تاریخچه‌ی بلک فرایدی به دهه ۵۰ میلادی برمی‌گردد که فروشگاه‌های سنتی یا همان فروشگاه‌های آفلاین دقیقاً از فردای روز عید شکرگزاری حراج‌های آخر سال خود را آغاز می‌کردند، در مقابل سایبر ماندی یا دوشنبه مجازی از سال ۲۰۰۵ میلادی توسط فروشگاه‌های آنلاین و در رقابت با جمعه سیاه راه‌ اندازی گردید. نکته قابل توجه آن‌که برخلاف بلک فرایدی که در روز تعطیل برگزار می‌شود، دوشنبه مجازی در اولین روز کاری هفته که افراد سرکار می‌روند، برگزار می‌شود و ریشه آن نیز به سرعت پایین کامپیوترها و اینترنت‌های خانگی در آن مقطع زمانی برمی‌گردد، لذا اولین روز کاری که افراد در محل کار خود به اینترنت و کامپیوترهای پرسرعت دسترسی پیدا می‌کردند، به عنوان روز این حراج انتخاب شد.

کاربران عزیز برای خرید محصولات وب سایت امازون علاوه بر روش های خرید همیشگی (لینک مشاهده مقاله آموزش خرید) می توانند در صفحه نتایج جستجوی محصولات، بر چسب محصولات ویژه سایبر ماندی (cyber monday) وب سایت آمازون را مشاهده نموده و اقدام به خرید آن محصولات نمایند.