تلیله، مرجع خرید از وب سایت فروشگاه اینترنتی علی بابا (alibaba) چین

تلیله، مرجع خرید از وب سایت فروشگاه اینترنتی علی بابا (alibaba) چین

اگر قصد دارید که کالایی را به صورت اینترنتی از یک منبع خارج از کشور خریداری نمائید، انتخاب فروشگاه اینترنتی علی بابا (alibaba) چین شانس خوبی را برای خرید امن و آسان، در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. فروشگاه اینترنتی علی بابا (alibaba) چین بزرگترین شرکت تجارت الکترونیک جهان محسوب می شود. همچنین جامع ترین فهرست کالا را در اختیار خریداران قرار می دهد. اعضای این شرکت متشکل است از تامین کنندگان (بیشتر از آسیا) با خریدارانی از سراسر جهان. فروشگاه اینترنتی تلیله، مرجع خرید از وب سایت فروشگاه اینترنتی علی بابا (alibaba) چین نیز آمادگی خرید کلیه محصولات فروشگاه اینترنتی علی بابا (alibaba) چین را برای کاربران ایرانی فراهم نموده است.

کاربران عزیز جهت درخواست خرید محصولات فروشگاه اینترنتی علی بابا (alibaba) چین می توانند با زدن گزینه درخواست ثبت سفارش در منوی بالایی سایت، درخواست خود را در فرم مورد نظر تکمیل نمایند. اطلاعات مورد نیاز شامل لینک محصول در فروشگاه اینترنتی علی بابا (alibaba) چین، فایل پیوست (به صورت اختیاری) و سایر توضیحات تکمیلی (به صورت اختیاری) می باشد.

کلیه درخواست های سفارشی هر کاربر در بخش درخواست های من از حساب کاربری وی قابل دسترسی و مشاهده است.

پس از ثبت، درخواست توسط کارشناسان مالی فروشگاه اینترنتی تلیله بررسی شده و پس از استخراج هزینه نهایی، محصول آماده خرید در بخش “درخواست های من” از “حساب کاربری” در اختیار قرار می گیرد. محصول در وضعبت “آماده خرید” ، 24 ساعت قابل خریداری توسط کاربر می باشد. پس از گذشت 24 ساعت، وضعیت درخواست به “منقضی شده” تغییر می کند که کاربر در صورت تمایل به خرید آن محصول، باید گزینه “محاسبه مجدد” آن محصول را کلیک نماید تا عملیات محاسبه قیمت، مجددا برای آن محصول صورت پذیرد.