تلیله، مرجع خرید از وب سایت فروشگاه اینترنتی ایبی (ebay)

تلیله، مرجع خرید از وب سایت فروشگاه اینترنتی ایبی (ebay)

وب سایت خرید، فروش و مزایده آنلاین ایبی (ebay) در سال 1995 توسط یک ایرانی-آمریکایی به نام پییر امیدیار تاسیس شد. امروزه ایبی (ebay) یک شرکت اینترنتی چند میلیارد دلاری است که در بیش از 30 کشور شعبه داشته و در زمینه خرید، فروش و مزایده انواع و اقسام کالاها فعالیت می کند. فروشگاه اینترنتی ایبی (ebay) به کاربران خود اجازه می دهد که کالای خود را به فروش یا مزایده گذاشته، یا از دیگران خرید کنند. فروشگاه اینترنتی تلیله، مرجع خرید از وب سایت فروشگاه اینترنتی ایبی (ebay) نیز آمادگی خرید کلیه محصولات فروشگاه اینترنتی ایبی (ebay) را برای کاربران ایرانی فراهم نموده است. در واقع تلیله سعی نموده تا فروشگاه اینترنتی ایبی (ebay) ایرانی را راه اندازی کرده باشد.

کاربران عزیز جهت درخواست خرید محصولات فروشگاه اینترنتی ایبی (ebay) می توانند با زدن گزینه “درخواست ثبت سفارش” در منوی بالایی سایت، درخواست خود را در فرم مورد نظر تکمیل نمایند. اطلاعات مورد نیاز شامل لینک محصول در فروشگاه اینترنتی ایبی (ebay)، فایل پیوست (به صورت اختیاری) و سایر توضیحات تکمیلی (به صورت اختیاری) می باشد.

کلیه درخواست های سفارشی هر کاربر در بخش درخواست های من از حساب کاربری وی قابل دسترسی و مشاهده است.

پس از ثبت، درخواست توسط کارشناسان مالی فروشگاه اینترنتی تلیله بررسی شده و پس از استخراج هزینه نهایی، محصول آماده خرید در بخش “درخواست های من” از “حساب کاربری” در اختیار قرار می گیرد. محصول در وضعبت “آماده خرید” ، 24 ساعت قابل خریداری توسط کاربر می باشد. پس از گذشت 24 ساعت، وضعیت درخواست به “منقضی شده” تغییر می کند که کاربر در صورت تمایل به خرید آن محصول، باید گزینه “محاسبه مجدد” آن محصول را کلیک نماید تا عملیات محاسبه قیمت، مجددا برای آن محصول صورت پذیرد.