تلیله، مرجع خرید از وب سایت فروشگاه اینترنتی علی اکسپرس (aliexpress) چین

تلیله، مرجع خرید از وب سایت فروشگاه اینترنتی علی اکسپرس (aliexpress) چین

فروشگاه اینترنتی علی اکسپرس (aliexpress) یکی از بزرگترین فروشگاه های خرده فروش آنلاین است که در سال 2010 توسط سایت علی بابا راه اندازی شد و امروز به یکی از محبوب ترین فروشگاه های آنلاین در سطح بین الملل تبدیل شده است. علی اکسپرس (aliexpress)  یک پلت فرم تجارت الکترونیکی است که فضایی را ایجاد کرده تا فروشندگان مختلف بتوانند محصولات خود را به طور مستقیم عرضه کنند و مشتریان از سراسر دنیا خرید از علی اکسپرس (aliexpress) را تجربه کنند. فروشگاه اینترنتی تلیله، مرجع خرید از وب سایت فروشگاه اینترنتی علی اکسپرس (aliexpress) چین نیز آمادگی خرید کلیه محصولات فروشگاه علی اکسپرس (aliexpress) را برای کاربران ایرانی فراهم نموده است.

کاربران عزیز جهت درخواست خرید محصولات فروشگاه اینترنتی علی اکسپرس (aliexpress) می توانند با زدن گزینه درخواست ثبت سفارش در منوی بالایی سایت، درخواست خود را در فرم مورد نظر تکمیل نمایند. اطلاعات مورد نیاز شامل لینک محصول در فروشگاه اینترنتی علی اکسپرس (aliexpress)، فایل پیوست (به صورت اختیاری) و سایر توضیحات تکمیلی (به صورت اختیاری) می باشد.

کلیه درخواست های سفارشی هر کاربر در بخش درخواست های من از حساب کاربری وی قابل دسترسی و مشاهده است.

پس از ثبت، درخواست توسط کارشناسان مالی فروشگاه اینترنتی تلیله بررسی شده و پس از استخراج هزینه نهایی، محصول آماده خرید در بخش “درخواست های من” از “حساب کاربری” در اختیار قرار می گیرد. محصول در وضعبت “آماده خرید” ، 24 ساعت قابل خریداری توسط کاربر می باشد. پس از گذشت 24 ساعت، وضعیت درخواست به “منقضی شده” تغییر می کند که کاربر در صورت تمایل به خرید آن محصول، باید گزینه “محاسبه مجدد” آن محصول را کلیک نماید تا عملیات محاسبه قیمت، مجددا برای آن محصول صورت پذیرد.