تلیله، آمازون ایران

تلیله، آمازون ایران

شاید کمتر کسی را می توان پیدا کرد که نام وب سایت فروشگاه اینترنتی آمازون (amazon) به گوشش نخورده باشد. این فروشگاه اینترنتی که تقریبا بیست سال پیش کار خود را از ارائه کتاب به صورت آنلاین شروع کرد، آن قدر در کار خود موفق بود که تبدیل به بخشی از فرهنگ عمومی دنیای دیجیتال شد و در کنار سایت eBay به گسترش خرید و فروش آنلاین کمک بسیاری کرد. اما چطور می توان محصولات وب سایت فروشگاه اینترنتی آمازون (amazon) را خریداری کرد؟ پاسخ این سوال واضح است: وب سایت تلیله، آمازون ایران است.

تلیله به عنوان یکی از معتبرترین فروشگاه های اینترنتی کشور، میزبان خریدهای مردم عزیز ایران از کلیه وب سایت های خارجی می باشد. مهم ترین زمینه فعالیت تلیله، فراهم نمودن امکان خرید از وب سایت فروشگاه اینترنتی آمازون (amazon) می باشد.

کاربران عزیز می توانند با مراجعه به وب سایت تلیله و وارد نمودن کلمه کلیدی مورد نظر خود (مانند dress یا ps4) ترجیحا به زبان انگلیسی (به دلیل یافتن نتایج بهتر) در نوار جستجوی سایت، محصولات مد نظر خود را مشاهده و اقدام به خرید نمایند.

کاربران همچنین می توانند با وارد نمودن لینک محصول در سایت آمازون (مانند https://www.amazon.com/Apple-MacBook-1-2GHz-dual-core-Intel/dp/B07K1Y14NV) و یا شناسه یکتای محصول در وب سایت امازون (مانند B07K1Y14NV برای لینک ذکر شده) ، محصول مورد نظر خود را یافت نموده و پس از مشاهده ریز قیمت ها، اقدام به خرید نمایند.

گروه تلیله سعی کرده است تا با راه اندازی تلیله، وب سایت آمازون ایران فارسی را برای مردم به ارمغان آورده باشد. امکان خرید سریع، آسان و ارزان از آمازون آمریکا، ترکیه، کانادا، چین و سایر کشورهای دنیا، با کمترین کارمزد و سریع ترین زمان تحویل ممکن، از جمله خدمات منحصر به فرد وب سایت تلیله می باشد.